Nedan kommer den gruppindelning som gäller för momenten "Teoripass" samt "Case-uppgift" att finnas.

Är det så att ni inte har fått en grupp tilldelad vid klockan 17.00 på tisdag vecka 46 kan detta bero på någon av följande orsaker:
- Ni har inte anmält er här på kurshemsidan. Gör då detta via "Anmälan till kurs till vänster" och kontakta mig så att jag kan tilldela dig en grupp.
- Jag har helt enkelt missat dig. Är detta fallet kontakta mig så ordnar jag detta.


Webbprogrammering Campus


WCP01
Tobias Fröberg
Fredrik Müntzing
Rickard Magnusson
Simon Nilsson


WCP02
Victor Höglund
Joacim Johansson
Pontus Karlsson
Tomas Karlsson
Mahmoud Haidar


WPC03
Adam Lord-Ericson
Sofia Petersson
Pontus Pettersson
Jens Evertsson
Daniel Tran


WPC04
Danijel Pilipovic
Mathias Olsson
Laris Rasidovic
Erik Fernström
Kristoffer Landin


WPC05
Marco Iu
Rasmus Thorsston
Henrik Norberg
Daniel Andersson
Filip Thörn


WPC06
Surisara Lindberg
Kayissan Adamah Ohlsson
Michelle Leite Santana
Sofia Sognefur
Carmen Olsson


Webbprogrammering Distans


WPD01
David Strömbom
Jarmo Baltzar
Johan Ahlbäck
Wilfred Andersson
Fredrik Karlsson


WPD02
Dzemal Becirevic
Alexander Paskota
Jasmin Jusic
Mathias Claesson
Magnus Lindgren


WPD03
Fabian Bender
Billy Öhgren
Martin Cedeskog
Laila Kilpeläinen
Mirja Lindevall-Luori


WPD04
Cecilia Andersson
Jonas Bengtsson
Cheng Fong
Alexander Karlsson


WPD06
Viktor Karlsson
Morgan Nadler
Erik Nilsson
Joacim Pettersson
Markus Sjöholm


WPD07
Alexander Lind
Evelina Rosqvist
Renée Park
Elena Danilova
Jan Ove Gullhaug


WPD08
Rikard Skotnicki
Dennis Svensson
Jimmie Yngesson
David Eneslätt


Interaktionsdesign Campus


IDC01
Viktor Svensson
Johan Karlsson
Oskar Norling
Annelie Adielsson
Robin Wendel


IDC02
Mattias Lundgren
Fredrik Lack
Linus Knutsen
Sven Jonsson


Interaktionsdesign Distans


DD01
Jorunn Hartman
Hannes Johansson
Elin Cras
Marika Nilsson


IDD02
Conny Andersson
Cecilia Byberg
Josefine Lantz
Hanna Nyberg
Henrik Hörlin


IDD03
Angela Bengtsson
Erica Selldén
Emilio Miranda
Maria Nordin


IDD04
Natalia Pereira
Johan Wilsson
Karoline Petersson
Alexander Sundbäck


Utvecklare av digitala tjänster


UD1
Oskar Hallén
Jakob Månsson
Kim Åström
Patrik Nilsson
Martin Hansson Palm


UD2
Martin Svanström
Jonathan Strandh
Mikael Hagberg
Måns Nessling
Björn Overå


Mixade grupper


MIX1
Adi Suskic
Johnny Holmberg
Anton Mandusson
Cynthia Cabrera Morales
Pontus Dorch